Умови прийому в заклад

Правила прийому до НВК

  1. 9. Для зарахування дитини в у НВК необхідно пред’явити:
  • заяви батьків, або осіб, які їх замінюють;
  • виписки з історії дитини з висновками про стан її здоров’я;
  • довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • документи для встановлення батьківської плати.

2.10. За дитиною зберігається місце у НВК у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній період (75 днів).

2.11. Відрахування дітей із НВК може здійснюватись:

  • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в дошкільному закладі цього типу;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом 2-х місяців;
  • у разі коли дитина не відвідує заклад без поважних причин більше місяця;

2.12. Батькам або особам, які їх замінюють, повідомляють про відрахування дитини з дошкільного закладу за 10 днів.

2.13. Переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп здійснюється наприкінці навчального року (квітень - травень).

2.14. Зарахування учнів у ШКІЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ НВК здійснюється за наказом директора на підставі особистої заяви (для неповнолітніх — заяви батьків або осіб, які їх замінюють) або направлень відділу освіти Ладижинської міськради, а також свідоцтва про народження (копії), паспорта (копії), медичної довідки встановленого зразка, особової справи (крім дітей, які вступають до першого класу), документа про наявний рівень освіти (для учнів, які вступають до класів школи III ступеня).

Особи, які перейшли з інших навчальних закладів освіти, зараховуються до відповідного класу НВК протягом навчального року з урахуванням пройденого ними програмового матеріалу.

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.

2.15. Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до НВК відповідно до законодавства та міжнародних договорів.

Кiлькiсть переглядiв: 429

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.